Nazywam się Kuba i jestem...
fizjoterapeutą!

Na co dzień pracując w gabinecie zajmuje się leczeniem szeroko pojętego bólu wykorzystując diagnostykę funkcjonalną, nerwowo-mięśniową, badanie USG i elementy neurologii stosowanej, które pozwalają mi dotrzeć do źródła problemu pacjenta.

Ponadto zajmuję się również pacjentami urazowymi oraz sportowcami po kontuzjach lub operacjach takich jak np. rekonstrukcje więzadła krzyżowego, artroskopie kolana złamania czy naderwanie mięśni.

Prowadzę również treningi usprawniające i funkcjonalne mające za zadanie przygotowanie osób do aktywności sportowej. Moje doświadczenie w pracy ze sportowcami (takimi jak piłkarze, siatkarki, sporty siłowe) pozwala mi sprawnie przeprowadzić pacjentów przez proces rekonwalescencji i świadomie wprowadzić w ponowną aktywność sportową.

Podstawą dobrego leczenia jest poprawna i dokładna diagnostyka. Liczne szkolenia z zakresu ortopedii klinicznej, postępowań pooperacyjnych, terapii bólu czy specjalistycznych metod fizjoterapeutycznych takich jak igłoterapia sucha, terapia wiscrealna czy terapia P-DTR sprawiają, że szybko i skutecznie potrafię znaleźć przyczynę Twojego problemu i rozpocząć terapię.